Skip to product information
1 of 7

Orkida

Reçipeta Balconcino ne kupa te ndryshme - Midnight Dust

Reçipeta Balconcino ne kupa te ndryshme - Midnight Dust

Regular price Lek 3,990.00 ALL
Regular price Lek 3,990.00 ALL Sale price Lek 3,990.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Ngjyrë
Madhësia
Kupa

Balconcino Midnight Dust pa mbushje dhe me kupa të diferencuar është sytjena perfekte për të dhënë mbështetje natyrale të gjoksit dhe për të përmirësuar dekoltenë e çdo gruaje. Në variantin e vetëm të ngjyrës blu të errët, është një prekje magjepsëse dhe elegante në look-un tuaj, falë edhe detajeve në tyl dhe dantellë. Kjo linjë është bërë me fibra të ricikluara dhe përfaqëson angazhimin e vazhdueshëm të Yamamay në krijimin e produkteve përgjegjëse për respekt më të madh për mjedisin. Plotësoni look-un me pantallonat e shkurtra më të përshtatshme për ju!

Materials

Dantell + TIL ME FIBRA TË RICIKLUARA 87%PA 13%EA

View full details